У ПУМА відремонтовано пересувну ремонтну майстерню

Служба головного механіка (СГМ) Придніпровського управління магістрального аміакопроводу ДП «Укрхімтрансаміак» провела відновлення та ремонт мобільної ремонтної майстерні, що була створена на базі автомобіля КРаЗ підвищеної прохідності.

Зокрема, фахівці служби управління розібрали внутрішні стінки майстерні, зачистили та обробили їх антикорозійною речовиною, виконали роботи з теплоізоляції із використанням нових матеріалів. Також здійснено перевірку налаштувань та тестування справності роботи всього внутрішнього технологічного обладнання, яке використовується механіками під час виконання виробничих задач. Для  того, аби мобільну майстерню можна було використовувати впродовж всього осінньо-зимового періоду (у холодних, несприятливих погодних умовах) встановлено автономну систему обігріву. Наразі все обладнання системи обігріву пройшло ревізію. Так, було проведено належні технічні розрахунки та ретельно сплановано і визначено подальше оптимальне розташування системи обігріву,  виходячи з міркувань безпеки використання, практичності, зручності й ергономічності. Всі зміни у розташуванні обладнання виконані з дотриманням вимог нормативної документації з охорони праці щодо облаштування робочого місця.

«Завдяки  мобільності та належному технологічному наповненню майстерні наші фахівці мають змогу використовувати необхідне внутрішнє обладнання для обробки і виготовлення конструкційних елементів на місці проведення робіт та здійснювати всі заплановані заходи у стислі терміни. Тобто пересувна майстерня використовується для виконання широкого спектру різноманітних робіт з технічного обслуговування  і ремонту на об’єктах аміакопроводу у польових умовах та впродовж оптимально короткого часу», - пояснює в.о директора Ігор Трегубенко.

Станом на сьогодні роботи з відновлення належного стану та технічного облаштування ПРМ вже закінчено. Останній етап – відновлення електропроводки – планується завершити найближчим часом, проте вже зараз майстерня спроможна працювати за призначенням, виконуючи свої функції у повному обсязі.Назад
30.01.2018
Попередня сторінка: Закупівлі Наступна сторінка: Новини компанії