У МУМА завершено монтаж фільтра на КС 15

Фахівці служби головного механіка Миколаївського управління магістрального аміакопроводу ДП «Укрхімтрансаміак» (МУМА) закінчили монтаж  фільтра ПА-10-83 на кінцевій станції 15 (КС 15) магістрального аміакопроводу «Тольятті-Одеса».

«Технологічне обладнання (у т.ч. і фільтри), встановлене на основній,  резервній та байпасній лініях кінцевої станції 15, забезпечує  очищення аміаку від сторонніх домішок. Окрім того, на КС також здійснюється його комерційний облік. Монтаж фільтра, який виконували інженерно-технічні фахівці управління на байпасній лінії, проводився у зв’язку з виробничою необхідністю. Введення в експлуатацію цього фільтра дозволить у подальшому одночасно виконувати ремонт основної чи резервної лінії без зупинки технологічного процесу транспортування рідкого аміаку», - зазначає в.о. директора ДП «Укрхімтрансаміак» Ігор Трегубенко.

Наразі фахівці служби головного метролога МУМА продовжують виконання ремонтних робіт обладнання контрольно-вимірювальних приладів та його тестування на справність.Назад
29.11.2017
Попередня сторінка: Закупівлі Наступна сторінка: Новини компанії