У МУМА виконано роботи з заправлення міжтрубного простору газоподібним азотом

Фахівці виробничо-технічного відділу Миколаївського управління магістрального аміакопроводу ДП «Укрхімтрансаміак» завершили виконання заходів з заправлення міжтрубного простору газоподібним азотом. Роботи проводилися на переході магістрального аміакопроводу «Тольятті-Одеса» через Тилігульський лиман.

«Лінійна частина магістрального трубопроводу  перетинає Тилігульський лиман на глибині до 2-х метрів. Для забезпечення безпечного та ритмічного транспортування аміаку, а також з метою запобігання витоків аміаку у водне середовище аміакопровод змонтований у захисному кожусі. Кожух – це металева труба товщого діаметру зі спеціальним ізоляційним покриттям, всередину якої поміщено трубопровід. Згідно з вимогами Технологічного регламенту, міжтрубний простір заповнений газоподібним азотом з тиском до 2 кг.с/см2. Підвищення тиску в міжтрубному просторі є вказівником розгерметизації трубопроводу. Якщо манометри показують зниження тиску, то це є свідченням розгерметизації захисного кожуха. Для дотримання чинних вимог та норм безпечного транспортування аміаку інженерно-технічні спеціалісти МУМА планово дозаправили міжтрубний простір переходу магістрального аміакопроводу через Тилігульський лиман до регламентованих значень», - зауважує в.о. директора ДП «Укрхімтрансаміак» Ігор Трегубенко.

Крім того, фахівці служби електрозв’язку Миколаївського управління здійснюють ремонтні роботи коаксіальної пари магістрального кабелю зв’язку на ділянці 11 R6-11R7.Назад
27.12.2017
Попередня сторінка: Закупівлі Наступна сторінка: Новини компанії