У МУМА проведено ревізію та ремонт обладнання та металоконструкцій

Фахівці служби головного механіка Миколаївського управління магістрального аміакопроводу (МУМА) ДП «Укрхімтрансаміак»  провели ревізію та відремонтували обладнання й металоконструкції на лінійних ділянках насосних станцій 12 та 13 (НС12, НС 13).

Зокрема, було перевірено і протестовано роботу електропневмогідроприводу та гідроциліндрів на головному та сателітному постах секціонування 12 Ц1 та 12Г1.

 «Кульовий кран посту секціонування управляється елекпропневмогідроприводом. У залежності від керівного сигналу, що передається на гідропривід,  перекривається або  відкривається рух аміаку у трубопроводі. Команди його на відкриття/закриття надходять від начальника зміни ЦПУ м.Одеса. Гідроциліндри, які відремонтували наші фахівці, входять до складу електропневмогідроприводу, це єдина конструкція. Своєчасна перевірка та справність цього обладнання дозволяють нам забезпечувати безпечний та безаварійний цикл транспортування аміаку», - пояснює в.о. директора держпідприємства Ігор Трегубенко.

Крім того, технічні спеціалісти МУМА також оглянули та відремонтували усі металоконструкції лінійних ділянок насосних станцій.Назад
09.10.2017
Попередня сторінка: Закупівлі Наступна сторінка: Новини компанії