У МУМА проходить повірка масомірів

У рамках підготовки Миколаївського управління магістрального аміакопроводу (МУМА) ДП «Укрхімтрансаміак» до видачі рідкого аміаку споживачам у весняний період наразі проводиться комплекс робіт з державної повірки масомірів роздавальних станцій. Держповірка виконується на виконання вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»

Згідно з нормами законодавства України, засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, на які поширюється державний метрологічний нагляд, підлягають державній періодичній повірці. До таких засобів відносяться і масоміри. Точність вимірювань – невід’ємна складова безпечного, ритмічного та стабільного процесу транспортування аміаку. Тому інженерно-технічний персонал управління неухильно слідкує за своєчасністю проходження встановлених міжповірочних інтервалів. Інтервал повірки масоміра - один раз на 4 роки», - зазначає в.о. директора ДП «Укрхімтрансаміак» Ігор Трегубенко.

«Миколаївське управління магістрального аміакопроводу обслуговує 7 роздавальних станцій, 3 з них розміщені неподалік насосних станцій (РС-11, РС 12, РС-13). Решта 4 (РС-29, РС-30, РС-31, РС-33) - окремі. Заплановано, що держповірку пройдуть всього 15 масомірів. Серед них:

 - 6 масомірів з лінією живлення роздавальних станцій. Їх призначення - облік аміаку, що відбирається з магістрального аміакопроводу в резервуари-сховища роздавальних станцій для подальшої видачі.

- 6 масомірів зі стендерів видачі аміаку роздавальних станцій, які служать для обліку видачі аміаку сільгоспспоживачам.

- 3 масоміри з ліній повернення з ємностей сховищ аміаку в магістральний аміакопровід», - пояснює начальник Миколаївського управління Дмитро Бабченко.Назад
06.02.2018
Попередня сторінка: Закупівлі Наступна сторінка: Новини компанії