МУМА закінчило проведення ремонту металоконструкцій та заміну коткових опор мостового переходу

Технічні фахівці служби головного механіка Миколаївського управління магістрального аміакопроводу (МУМА) завершили виконання робіт з ремонту металоконструкцій та заміни коткових опор на мостовому переході через питний канал Дніпро-Кривий Ріг.

«Мостові переходи – це ті місця, де магістральний аміакопровід «Толятті-Одеса» проходить через різні надземні перешкоди: автодороги, річки, водні канали, лиман тощо. Металоконструкції, що ремонтуватися, призначенні для сприймання навантажень від аміакопроводу й підтримання його в певному положенні над землею.  Щодо коткових опор – вони забезпечують компенсацію лінійного розширення магістрального аміакопроводу під час зміни зовнішніх температурних режимів. Якщо можливості лінійного подовження трубопроводу не буде, то в металі можуть з'явитися додаткові напруги і відбудеться його руйнування, що може призвести до виникнення аварій», - пояснює в.о. директора ДП «Укрхімтрансаміак» Ігор Трегубенко.

Крім того, спеціалісти субпідрядної організації провели (згідно з запланованими заходами з обстеження аміакопроводу через водні перешкоди) водолазне обстеження на р.Інгул, Степовському водосховищі та Тилігульському лимані.Назад
08.08.2017
Попередня сторінка: Закупівлі Наступна сторінка: Новини компанії