Команда МУМА здобула перемогу у матчі з футзалу

Команда ФК «Трансаміак» Миколаївського управління магістрального аміакопроводу (МУМА) ДП «Укрхімтрансаміак» взяла участь у товариському матчі з футзалу, який було приурочено різдвяних свят.

Спортивний захід організував та провів профспілковий комітет управління на базі спорткомплексу «Динамо» м.Миколаїв.

Першим суперником збірної команди Миколаївського управління у новому році стала команда любителів футзалу, до складу якої увійшли мешканці Центрального та Заводського районів міста Миколаїв. Матч пройшов у захоплюючій атмосфері спортивного драйву, запеклої та безкомпромісної боротьби. Чаша терезів щохвилини схилялася то в одну, то в іншу сторону, але в кінцевому результаті  удача посміхнулася команді МУМА. І як результат -  перемога з рахунком 9:8.

«Спорт – це особливий додатковий стимул для наших співробітників. Ми завжди будемо заохочувати прихильників спорту та здорового способу життя.  Адже таке хобі не тільки допомагає зміцнювати здоров'я та тримати себе у відмінній фізичній формі, а й сприяє підвищенню мотивації до праці», - наголошує в.о. директора ДП «Укрхімтрансаміак» Ігор Трегубенко.

Такої ж думки дотримується начальник Миколаївського управління магістрального аміакопроводу Дмитро Бабченко: «Цей матч – це тільки гарний початок. Ми плануємо і надалі проводити подібні спортивні івенти. Тому що такі заходи єднають колектив, зміцнюють його командний дух, пропагують здоровий спосіб життя і розвиток спортивної культури серед персоналу управління».Назад
17.01.2018
Попередня сторінка: Закупівлі Наступна сторінка: Новини компанії