Керівництво Укрхімтрансаміаку отримало посвідчення щодо перевірки правил, які пов’язані безпечною експлуатацією аміакопроводу

В.о. директора ДП «Укрхімтрансаміак» Ігор Трегубенко, заступники директора Сергій Москалюк та Андрій Оганов, керівники департаментів і їх заступники й начальники служб підприємства пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці.

Навчання проводилося на виконання вимог Закону України «Про охорону праці». Згідно з його вимогами, для реалізації державної політики у галузі охорони праці, посадові особи, діяльність яких пов'язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу і періодично (один раз на три роки) зобов’язані  проходити такий курс навчання, а також подальшу перевірку знань з питань охорони праці за участю профспілок. Курс було організовано  ДП "Головний навчально-методичний центр Держпраці».

Впродовж десяти днів фахівці держпідприємства вивчали низку різноманітних тем, що тісно пов’язані з забезпеченням безпечної експлуатації магістрального аміакопроводу «Тольятті-Одесса» і належних умов та охорони праці.

Зокрема, лектори Тетяна Горюн (головний технічний інспектор праці Федерації профспілок України) ознайомила учасників з загальним курсом охорони праці (ОП), Валентин Мацієнко інформував про нове у законодавстві про ОП. Олександр Лялюшко виступав перед присутніми з доповіддю про правила ОП при експлуатації магістрального аміакопроводу для транспортування рідкого аміаку та вимоги до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу  хімічних речовин. Він також акцентував увагу учасників заходу на правилах безпечної експлуатації систем вентиляції у хімічному виробництві. Також О.Лялюшко зупинявся на аспектах, що пов’язані з правилами щодо безпечної експлуатації факельних систем та наземних складів синтетичного рідкого аміаку. Крім того, викладачі Анатолій Кирильченко та Анатолій Олійник надали слухачам актуальну інформацію щодо забезпечення електро- та пожежної безпеки під час виробничого процесу. Серед іншого, під час теоретичної частини занять розглядалися питання щодо вимог до роботодавців з забезпечення умов безпечного виконання робіт у потенційно вибухонебезпечних середовищах та правил охорони праці й безпечної експлуатації технологічних трубопроводів та ін.

«На ДП «Укрхімтрансаміак» приділяється особлива увага охороні праці, промисловій і екологічній безпеці. Персонал нашого підприємства систематично проходить навчання з охорони праці (як це передбачено законодавством). Неухильне виконання вимог Законів України та інших нормативних актів дає нам змогу постійно вдосконалювати підходи до виробничої культури та безпеки. До речі, Україна транспортує аміак на ринки Америки та Європи уже впродовж 38-ми років і за цей період на аміакопроводі не було жодної аварії. Між тим, унікальна інженерно-технологічна конструкція є об’єктом підвищеної небезпеки», - наголошує в.о. директора держпідприємства Ігор Трегубенко.

По завершенні навчань усі фахівці ДП «Укрхімтрансаміак» успішно склали іспити та одержали відповідні посвідчення.

 Назад
06.12.2017
Попередня сторінка: Закупівлі Наступна сторінка: Новини компанії