Фахівці ПУМА пройшли навчання з контролю робіт при проведенні ремонту ізоляційного покриття аміакопроводу

Для інженерно-технічних працівників виробничо-технічного відділу та служби головного механіка Придніпровського управління магістрального аміакопроводу (ПУМА) ДП «Укрхімтрансаміак» було організовано трьохтижневе навчання з контролю робіт при проведенні ремонту ізоляційного покриття аміакопроводу.

Підвищення кваліфікації 8-ми спеціалістів було проведено у зв'язку з плануванням виконання заходів з заміни ізоляційного покриття на магістральному аміакопроводі «Тольятті-Одеса» та з метою якісного проведення ремонтних робіт. Навчання проходило за раніше складеним та затвердженим планом, тематикою і графіком проведення. Лекторами виступили головні фахівці управління: служб головного енергетика та головного механіка, виробничо-технічного відділу, служби охорони праці.

Ремонт ізоляційного покриття аміакопроводу - це основних методів, що активно використовується, необхідний для захисту від ґрунтової корозії та її руйнівного впливу на метал трубопроводу. Своєчасне проведення ремонту забезпечує цілісність трубопроводу, надійне безперебійне і безпечне, транспортування рідкого аміаку.  Інженерно-технічний персонал ПУМА, який наразі пройшов навчання, виступає у ролі представника замовника і контролює проведення всіх етапів ремонтних робіт відповідно до вимог охорони праці та нормативно-технічної документації.

«Так, спочатку проводиться експертне обстеження електрохімзахисту аміакопроводу, періодичність якого нормується вимогами нормативних документів, визначається корозійний стан, захищеність від корозії зовнішньої поверхні трубопроводу. За результатами обстеження (на підставі отриманих звітів) складається технічне завдання на проведення ремонту ізоляційного покриття. Перед початком робіт підприємства-підрядники отримують  акт-допуск, проводяться необхідні інструктажі, узгоджується виконання робіт з органами місцевого самоврядування та землекористувачами, через ділянки яких проходить аміакопровід. Завершальна стадія – здійснення комплексу заходів з діагностики якості виконаних робіт, засипка і рекультивація порушеного шару ґрунту», - зазначає в.о. директора ДП «Укрхімтрансаміак» Ігор Трегубенко.Назад
11.08.2017
Попередня сторінка: Закупівлі Наступна сторінка: Новини компанії