Фахівці МУМА взяли участь у тренуваннях з питань цивільного захисту

У Миколаївському правлінні магістрального аміакопроводу  ДП «Укрхімтрансаміак» було проведено низку спеціальних тренувань: з питань цивільного захисту, протипожежне тренування та тренування з питань евакуації.

Під час навчальних заходів було відпрацьовано дії працівників об’єктових формувань цивільного захисту (рятувальної ланки і ланки транспортного забезпечення та механізації спеціальної зведеної групи), пожежної дружини добровільної пожежної охорони, комісії з питань евакуації у надзвичайних ситуаціях (аварія на аміакопроводі, пожежа на АЗС центральної ремонтної бази, проведення заходів з евакуації).

Зокрема, у форматі практичних завдань та навчальних вправ спеціалісти, що входять до  рятувальної ланки спеціалізованої зведеної групи, вчилися  в умовах обмеженої видимості відшуковувати постраждалих та надавати їм першу медичну допомогу. Працівники, які зараховані до пожежної дружини добровільної  пожежної охорони, відпрацювали порядок та етапи дій щодо гасіння пожежі на початковому етапі займання на АЗС (з використанням первинних засобів пожежогасіння). Окремі завдання виконував черговий диспетчер – йшлося про те, як необхідно діяти у разі оповіщення під час виникнення надзвичайної ситуації.

Також було розглянуто аспекти щодо взаємодії пожежної дружини підприємства з пожежно-рятувальним підрозділом ГУ ДСНС України у Миколаївській області, збору та шикування працівників об’єктової комісії з питань евакуації й колони техніки, що передбачена для евакуації персоналу центральної ремонтної бази.

«Заплановані навчальні тренування і практичні вправи відпрацьовані у повному обсязі. Ці заходи допомогли фахівцям управління вдосконалити вміння, знання та навички,  які необхідно використовувати на практиці у разі виникнення нештатних ситуацій», - зауважує в.о. директора Ігор Трегубенко.Назад
07.11.2017
Попередня сторінка: Закупівлі Наступна сторінка: Новини компанії